CatJet Kedi Kumu
Ürünler: Natural, Bebek Pudrası, Lavanta, Marsilya Sabunu, Aktif Karbon
CatJet Web Sitesi
http://www.catjet.com.tr/
CatJet web sitemiz üzerinden ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Web sitesine ulaşmak için yukarıdaki butona tıklayabilirsiniz.

 

Hakkımızda:


İhracat ve İthalat konularında 10 yılı aşkın tecrübemize güvenerek çıktığımız yolda, 2021 yılı itibariyle GTA İhracat – İthalat ve Danışmanlık Limited Şirketini kurduk. Ağırlıklı olarak evcil hayvan ürünleri üzerine yoğunlaştığımız firmamızda 2022 yılında “CATJET” markalı kedi kumlarımızla pazara giriş yaptık. Ülkemizin Karadeniz bölgesinde bulunan, kalitesi dünyaca ün yapmış madenlerden üretimini gerçekleştirdiğimiz kedi kumlarımızın yanı sıra evcil hayvan aksesuarları alanında da iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Bölgedeki en yüksek kalite ve rezerve sahip olan Beyaz Bentonit Ocağından temin etmekte olduğumuz hammaddemizin üretim, paketleme ve sevkiyat sürecinde tüm aşamalarını, alanında uzman çalışanlar ile kontrolünü yaparak yüksek ve stabil kalitede kedi kumu üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Kalite Politikamız:


Dünyanın en büyük ve en kaliteli Bentonit ocaklarından birinden çıkarılan hammaddemiz yüksek teknoloji ile tasarlanmış çift elek sistemi ile boyutlandırılan aktivasyon ve kurutma tesisinde işlenir ve tozdan arındırılır. Tüm üretim aşamaları ISO 9001-2015 KYS ve TSE ile ilgili Standartlara uygun olarak izlenmekte ve kontrol edilmekte olan ürünlerimiz 99,5% tozsuzluk oranı, yüksek sıvı emme kapasitesi ve ultra topaklanma özelliği kazanır.


Otomatik makinelerde dolumu yapılan ürünlerimiz deneyimli ekibimiz sayesinde 100% müşteri memnuniyeti hedefiyle kaliteli satış ve satış sonrası destek ile iş ortaklarımıza ulaştırılır.

Partnerlerimiz